„Szczęście pachnące wanilią” – Magdalena Witkiewicz.
Główną bohaterką jest Ada, która znajduje się na życiowym zakręcie – zmaga się ze złamanym sercem oraz pustym portfelem. Postanawia otworzyć w Gdańsku małą, przytulną cukiernię, w której zapach pieczonych słodkości i wanilii staje się tłem dla wyjątkowych spotkań. Miejsce to szybko przyciąga inne zagubione kobiety, szukające bezpiecznej przystani, rozmowy i wsparcia.
Opowieść o niespodziewanej przyjaźni, która pojawia się w najtrudniejszym momencie życia.
Książka porusza wątki powrotu do pracy, trudów i uroków bycia mamą oraz samotności.
W tle przewijają się uwielbiani przez czytelników bohaterowie serii – niezastąpiona Zofia Kruk oraz rezolutna Bachor.
Wymiary: 19,9 cm x 13,7 cm. Oprawa miękka, stan bdb/bdb-. Śladowe przygięcia okładki i kilku stron. Śladowe przybrudzenia zewn. części kartek. Wyd. Filia, 2014. 274 strony.



